Bitget App
Daha ağıllı ticarət
Kripto alınBazarlarTicarətFyuçersEarnAIMəlumatDaha çox
BORA qiymət

BORA qiymət

BORA
Siyahıya salınmışdır
al
$0.02271USD
+4.17%1D
-nin qiyməti BORA (BORA) içində United States Dollar edir $0.02271 USD.
Qiymət cədvəli
BORA/USD canlı qiymət qrafiki (BORA/USD)
Ən son yenilənmə tarixi 2026-08-27 22:37:11(UTC+0)

Canlı BORA qiymət bu gün USD

Canlı BORA qiyməti bu gün $0.02271 USD, cari bazar dəyəri ilə $24.98M. The BORA qiymət qalxır 4.17% son 24 saat və 24 saatlıq ticarət həcmidir $3.27M. The BORA/USD (BORA üçün USD) dönüşüm dərəcəsi real vaxtda yenilənir.
1 neçəyədir BORA dəyər United States Dollar?
İndiyə kimi, BORA (BORA) qiymət United States Dollar ilə qiymətləndirilir $0.02271 USD. 1 ədəd ala bilərsinizBORA üçün $0.02271 indi satın ala bilərsiniz 440.32 BORA üçün $indi 10. Son 24 saatda ən yüksək BORA üçün USD qiymətdir $0.02419 USD, və ən aşağı BORA üçün USD qiymətdir $0.02175 USD.

Sizcə qiyməti BORA bu gün qalxacaq yoxsa düşəcək?

Ümumi səslər:
Qalx
0
payız
0
Səsvermə məlumatları hər 24 saatdan bir yenilənir. Bu, cəmiyyətin proqnozlarını əks etdirir BORA's qiymət trendi və investisiya məsləhəti kimi qəbul edilməməlidir.

BORA üzrə bugünkü bazar trendlərinin dərin təhlili

BORA üzrə bazar icmalı

BORA (BORA) üzrə hazırkı qiymət $0.02271, 24 saatlıq dəyişiklik isə +4.17% təşkil edir. Hazırkı bazar dəyəri təxminən $24,976,080.07, 24 saatlıq ticarət həcmi isə $3.27M təşkil edir.

Bazar Strukturı və Son Performans

BORA təxminən $0.01835 səviyyəsindəki yellənmə minimumundan güclü qısamüddətli bərpa formalaşdıraraq $0.02415–$0.02420 müqavimət zonasına doğru irəliləmişdir. Son 7 günlük aralıq təxminən $0.01919–$0.02415 təşkil edir və bu, artan volatilliyi ilə yanaşı tələbin də gücləndiyini göstərir; 30 günlük struktur isə $0.01800–$0.01900 akkumulyasiya zonasından rebound (geri dönüş) etdikdən sonra konstruktiv qalır.

Ticarət aktivliyi kəskin şəkildə artmışdır: 24 saatlıq dövriyyə $3 milyon-dan yuxarı, bazar kapitalı isə təxminən $26 milyon civarındadır. Həcmin artması rallini dəstəkləyir, lakin BORA nisbətən kiçik kapitallı oyun və rəqəmsal-kontent tokeni olduğundan qısamüddətli mənfəət götürmə riskini də yüksəldir.

Texniki Göstəricilərin Qiymətləndirilməsi

14 günlük RSI-nin hesablanmış səviyyəsi təxminən 78 olub BORA-nı həddən artıq alış (overbought) zonasında göstərir. Buna görə impuls qəti şəkildə yüksəlişlidir, lakin həcmin artırılmasına davam olunmasa, yaxın dövrdə yuxarı potensialın səmərəliliyi azala bilər. Əsas qiymət pozulması olmadan RSI-nin 60–68 aralığına qədər soyuması daha sağlam davametmə ssenarisi demək olardı.

Qısamüddətli hərəkətli ortalamalar strukturu yaxşılaşır: 7 günlük orta göstərici $0.0219 yaxınlığındadır, təxmin edilən 20 günlük orta isə təxminən $0.0205. Bu ortalamalardan yuxarı qalmaq mövcud bərpa naxışını qoruyar. Yüksəlişli qısamüddətli MACD konfiqurasiyası da daha yüksək gündəlik bağlanışların ardıcıllığı ilə işarə olunur; buna baxmayaraq, ayı kəsiyi (bearish crossover) bərpanın qüvvəsinin azalacağını xəbərdar edə bilər.

İmpuls trendin yetkinliyindən daha güclüdür. Son yüksəliş yüksək həcimli məhdud sayda sessiyanın daxilində cəmləşib, buna görə də təsdiq üçün yalnız bir günlük intraday sıçrayış deyil, əvvəlki həftəlik maksimumdan yuxarı ardıcıl bağlanışların davamlı olması lazımdır.

Dəstək, Müqavimət və Ticarət Səviyyələri

Əsas müqavimət: $0.02415–$0.02420. Bu zonanın üstündə qiymətin inandırıcı şəkildə bağlanması $0.02550-yə, ardınca isə $0.02700–$0.02800-ə yol aça bilər.

İlk dəstək: $0.02160–$0.02190; son konsolidasiya zonası və qısamüddətli orta ilə uyğun gəlir.

İkinci dərəcəli dəstək: $0.02000–$0.02050; təxminən 20 günlük trend bazasına uyğundur.

Əsas müdafiə dəstəyi: $0.01830–$0.01920. Bu bandın altına günlük bağlanış olarsa, hazırkı yüksəliş bərpa strukturunun böyük hissəsi etibarsızlaşar və daha geniş aşağı zona tərəfə dönüş ehtimalını artırar.

Fundamental və Xəbər Sürücüləri

Son 24 saatlıq xəbər axınında BORA-ya xas, böyük və müstəqil şəkildə təsdiqlənmiş heç bir katalizator müəyyən edilməmişdir. Ən uyğun son ekosistem hekayəsi BORA-nın oyun, əyləncə tətbiqləri, rəqəmsal kontent və ekosistemdəki token utility (tokenin funksional faydası) ətrafında mövqelənməsidir.

Layihənin oyun yönümlülüyü ekosistem elanları, tətbiq buraxılışları və ya istifadəçi stimullaşdırma proqramları görünəndə kəskin spekulyativ hərəkətlər yarada bilər. Lakin təzə təsdiqlənmiş katalizatorun olmaması bu son rallinin daha çox bazar üzrə risk iştahı, texniki breakout (sınır qırılması) marağı və həcmin rotasiyası ilə bağlı göründüyünü göstərir; yeni elan olunmuş fundamental inkişafla deyil.

BORA nisbətən kiçik bazar kapitalına malik olduğundan likvidlik şəraiti və cəmləşmiş sifariş axını həm breakoutin (sınırın qırılması) həm də reverses (geri dönüşlərin) güclənməsinə təsir göstərə bilər. Buna görə treyderlər təkcə intraday hərəkətlərə deyil, bağlanış qiymətləri və həcm təsdiqinə daha çox önəm verməlidirlər.

Ssenari Görünüşü

Optimistik ssenari: Əgər BORA $0.02160 üzərində qalır və artan həcm fonunda $0.02420-ni qırırsa, növbəti texniki hədəflər $0.02550$0.02700–$0.02800-dir. Sonuncu zonadan yuxarı davamlı hərəkət bərpanın daha geniş trendin tersinə çevrilməyə doğru inkişaf etdiyini siqnal verər.

Neutal ssenari: Həddən artıq alış momentum konsolidasiya ilə nəticələnə bilər və qiymət $0.02160 ilə $0.02420 arasında aralıqda hərəkət edə bilər. Belə bir aralıq, pullback zamanı həcmin azalması və tokenin 20 günlük ortalamadan yuxarı qalması şərti ilə konstruktiv sayılar.

Ayı (bearish) ssenari: $0.02415–$0.02420 zonasında uğursuzluq, ardından $0.02000-in altına bağlanış olarsa, satıcıların bərpanı “udduğunu” göstərə bilər. $0.01830–$0.01920 altına qırılma yüksəliş tezisini ciddi şəkildə zəiflədər.

İnvestor Profilinə Görə Strategiya

Konservativ investorlar RSI-nin 78-ə yaxın olduğu vəziyyətdə qovmaqdan (chasing) çəkinməli və ya $0.02050–$0.02160 istiqamətində kontrollu retracement (korreksiya) gözləməli, ya da artan həcm ilə dəstəklənən $0.02420-dən yuxarı təsdiqlənmiş breakout’u gözləməlidir. Risk müvafiq dəstək zonasının aşağısında müəyyən edilməlidir.

Sving treyderlər $0.02160–$0.02200 yaxınlığında mərhələli girişləri nəzərdən keçirə bilər; qismən mənfəət götürmə isə $0.02415$0.02550 ətrafında aparıla bilər. BORA müqavimətdən yuxarı gündəlik bağlanışlar formalaşdırarsa, trailing stop (izləyən stop) yüksəldilə bilər.

Qısamüddətli impuls treyderləri yalnız təsdiqdən sonra əməliyyat etməlidir, çünki overbought RSI saxta breakout ehtimalını artırır. $0.02420-nin üstündə breakout ticarəti qiymət ağır satışlar fonunda tez bir zamanda breakout səviyyəsinin altına geri düşərsə ləğv olunmalıdır.

Uzunmüddətli iştirakçılar BORA-nı yüksək volatillikli, kiçik kapitallı oyun və rəqəmsal-kontent aktiv kimi qəbul etməlidir. Portfel payı (position sizing) modest səviyyədə qalmalı, hər hansı uzunmüddətli tezis isə yalnız qiymət momentumuna deyil, ölçülə bilən ekosistem qəbuluna, tətbiq aktivliyinə və davamlı likvidliyə bağlı olmalıdır.

Bazar Konsensusu

Sənayə üzrə son 24 saatlıq əhatədə BORA-ya xas, aydın və geniş yayılmış analitik konsensus müəyyən edilməmişdir. Texniki konsensus buna görə şərtlidir: impuls BORA $0.02160–$0.02200 üzərində qaldıqca daha çox əlavə yüksəlişi dəstəkləyir, lakin yüksəlmiş RSI və yaxınlıqdakı $0.02415–$0.02420 baryeri konsolidasiya və ya geri çəkilmənin dayanıqlı breakout-dan əvvəl daha olası olduğunu göstərir. Ən etibarlı yüksəliş təsdiqi müqavimətin üstündə yüksək həcimli günlük bağlanış, ardından isə dəstəyin uğurlu şəkildə yenidən yoxlanılması olardı.

Bazarın məntiqini anladıqdan sonra almaq və ticarət etmək vaxtıdır. 100 milyondan çox kriptovalyuta istifadəçisi Bitget-də ticarəti seçir. Bitget BORA kimi kriptovalyuta aktivləri üçün alış, satış, spot ticarət, fyuçers ticarət, on-chain ticarət və steykinq daxil olmaqla geniş ticarət üsullarını dəstəkləyir. Həmçinin bütün sənaye üzrə ən sərfəli əməliyyat haqqı faizlərindən birini təklif edir!

Pulsuz Bitget hesabı açın və indi ticarətə başlayın!

Risk xəbərdarlığı

Yuxarıdakı təhlil Bitget-in real vaxt qrafik məlumatlarına və texniki göstəricilərə əsaslanır, Bitget tədqiqat komandası tərəfindən hazırlanıb və nəzərdən keçirilib. Bu, yalnız istinad üçündür və investisiya məsləhəti təşkil etmir. Kriptovalyuta qiymətləri çox volatildir. İnvestisiya qərarlarını öz risk dözümlülüyünüzə əsasən verin.

Daha çox göstər5 dəq. əvvəl
GetAgent

GetAgent: Daha ağıllı ticarət qərarları üçün süni intellektiniz

Hazırda BORA qiymətinə hansı xəbərlər təsir edir?
BORA tokeninin gələcək qiymətinə nə təsir edə bilər?
Bu həftə BORA üçün nələri izləməliyəm?
Hazırda BORA üçün bazar sentimenti buğadır, yoxsa ayı?
Treyderlər BORA üçün hansı əsas səviyyələri izləyir?
Yaxınlaşan hansı tədbirlər BORA qiymətinə təsir edə bilər?
Hazırda BORA üzrə güclü alış təzyiqi var, yoxsa satış təzyiqi?
OpenAI 10T parametrli Bel modelinin əvvəlcədən hazırlanmasını tamamlayıb—OPENAI Coin bu impulsdan istifadə edib daha yüksək səviyyəyə sıçraya bilərmi?
INE neftinin qiyməti 560 yuanın altına düşüb və düşüş 5%-dən çoxdur. İndi ucuz almaq vaxtıdır?
Nvidia-nın maliyyə hesabatları üzrə opsionlarında dəyişkənlik 5,4%-ə çatıb — bu gecə PCE məlumatları gözləntiləri üstələsə, bazarda çöküş olacaqmı?
GetAgent-də istənilən sualı verin
İndi al/sat

BORA bazar məlumatı

Qiymət performansı (24h)
24h
24h aşağı $0.0224h yüksək $0.02
Bütün zamanların ən yüksək səviyyəsi (ATH):
$1.66
Qiymət dəyişikliyi (24 saat):
+4.17%
Qiymət dəyişikliyi (7D):
+16.20%
Qiymət dəyişikliyi (1Y):
-74.86%
Bazar sıralaması:
#579
Bazar dəyəri:
$24,976,080.07
Tamamilə seyreltilmiş bazar dəyəri:
$24,976,080.07
Həcmi (24 saat):
$3,273,656.51
Dövriyyə təchizatı:
1.10B BORA
Maksimum tədarük:
1.21B BORA

BORA (BORA) kimi kriptoları almaq üçün ən yaxşı yer haradır?

Ticarət statistikasıBitget
Spot ticarət komissiyası (meyker)0%-dək aşağı
Spot ticarət komissiyası (teyker)0,03%-dək aşağı (BGB ilə 0,024%)
Fyuçers ticarət komissiyası (meyker)0%-dək aşağı
Fyuçers ticarət komissiyası (teyker)0,02%-dək aşağı
Maks. leverec (fyuçers)125x
Fiat ticarət komissiyası0%
Dəstəklənən kripto aktivlər1,300+
Kopitreydinq aktivləri600+
Müdafiə fondunun dəyəri$300M+
Ehtiyatların 100% sübutuEhtiyat təminatı nisbəti > 100% (Merkle tree tərəfindən təsdiqlənib)
Qlobal istifadəçilər120M+
Gündəlik ticarət həcmi$20B+

BORA Qiymət tarixçəsi (USD)

-nin qiyməti BORA edir -74.86% keçən il ərzində. Ən yüksək qiymət BORA in USD keçən il idi $0.09280 və ən aşağı qiymət BORA in USD keçən il idi $0.01806.
VaxtQiymət dəyişikliyi (%)Qiymət dəyişikliyi (%)Ən aşağı qiymətƏn aşağı qiymət {0} müvafiq müddət ərzində.Ən yüksək qiymət Ən yüksək qiymət
24h+4.17%$0.02175$0.02419
7d+16.20%$0.01956$0.02419
30d+9.98%$0.01814$0.02419
90d-28.82%$0.01806$0.03313
1y-74.86%$0.01806$0.09280
Bütün zamanlar-60.34%$0.006210(2020-01-18, 6 illər əvvəl)$1.66(2021-11-25, 4 illər əvvəl)
BORA qiymət tarixi məlumatları (hər zaman)

Ən yüksək qiymət nə qədərdir BORA?

The BORA bütün zamanların ən yüksək səviyyəsi (ATH). USD idi $1.66, qeyd edildi 2021-11-25. ilə müqayisədə BORA ATH, cərəyan BORA qiymət aşağı düşür 98.63%.

Ən aşağı qiyməti neçəyədir BORA?

The BORA bütün zamanların ən aşağı səviyyəsi (ATL). USD idi $0.006210, qeyd edildi 2020-01-18. ilə müqayisədə BORA ATL, cərəyan BORA qiymət qalxıb 265.69%.

BORA qiymət proqnozu

Satın almaq üçün yaxşı vaxt nə vaxtdır BORA? Almalıyam yoxsa satmalıyam BORA indi?

Almaq və ya satmaq qərarına gəldikdə BORA, əvvəlcə öz ticarət strategiyanızı nəzərdən keçirməlisiniz. Uzunmüddətli treyderlərin və qısamüddətli treyderlərin ticarət fəaliyyəti də fərqli olacaq. The Bitget BORA texniki analiz ticarət üçün arayış təqdim edə bilər.
görə BORA 4 saat texniki analiz, ticarət siqnalıdır Güclü satış.
görə BORA 1d texniki analiz, ticarət siqnalıdır al.
görə BORA 1w texniki analiz, ticarət siqnalıdır Sat.

Qiymeti nece olacaq BORA içində olmaq 2027?

In 2027, +5% illik artım tempi proqnozuna əsaslanaraq, qiyməti BORA(BORA) çatması gözlənilir $0.02374; bu il üçün proqnozlaşdırılan qiymətə əsaslanaraq, investisiya və holdinq investisiyalarının məcmu gəliri BORA sonuna qədər 2027 çatacaq +5%. Daha ətraflı məlumat üçün baxın BORA üçün qiymət proqnozları 2026, 2027, 2030-2050.

Qiymeti nece olacaq BORA 2030-cu ildə olacaq?

2030-cu ildə +5% illik artım tempi proqnozuna əsaslanaraq, qiyməti BORA(BORA) çatması gözlənilir $0.02748; bu il üçün proqnozlaşdırılan qiymətə əsaslanaraq, investisiya və holdinq investisiyalarının məcmu gəliri BORA 2030-cu ilin sonuna qədər çatacaq 21.55%. Daha ətraflı məlumat üçün baxın BORA üçün qiymət proqnozları 2026, 2027, 2030-2050.

Qaynar promosyonlar

Necə almaq olar BORA(BORA)

Pulsuz Bitget Hesabınızı Yaradın

Pulsuz Bitget Hesabınızı Yaradın

E-poçt ünvanınız/mobil telefon nömrənizlə Bitget-də qeydiyyatdan keçin və hesabınızı qorumaq üçün güclü parol yaradın.
Hesabınızı Doğrulayın

Hesabınızı Doğrulayın

Şəxsi məlumatlarınızı daxil etməklə və etibarlı foto ID yükləməklə şəxsiyyətinizi təsdiqləyin.
çevirmək BORA üçün USD

çevirmək BORA üçün USD

Bitget-də ticarət etmək üçün kriptovalyutalardan seçin.

TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

İndiki qiyməti neçəyədir BORA?

Canlı qiyməti BORA edir $0.02 başına (BORA/USD) cari bazar dəyəri ilə $24,976,080.07 USD. BORA's dəyəri kriptovalyuta bazarında 24/7 davamlı fəaliyyət səbəbindən tez-tez dalğalanmalara məruz qalır. BORA's real vaxtda cari qiyməti və onun tarixi məlumatları Bitget-də mövcuddur.

24 saatlıq ticarət həcmi nədir BORA?

Son 24 saat ərzində ticarət həcmi BORA edir $3.27M.

Bütün zamanların ən yüksək göstəricisi nədir BORA?

Bütün zamanların ən yüksək göstəricisi BORA edir $1.66. Bu, bütün zamanların ən yüksək qiymətidir BORA istifadəyə verildiyi gündən.

ala bilərəm BORA Bitget-də?

Bəli, BORA hazırda Bitget-in mərkəzləşdirilmiş mübadiləsində mövcuddur. Daha ətraflı təlimatlar üçün faydalı məqaləmizə baxın Necə almaq olar bora bələdçi.

İnvestisiya edərək sabit gəlir əldə edə bilərəmmi? BORA?

Əlbəttə ki, Bitget təmin edir strateji ticarət platforması, ticarətinizi avtomatlaşdırmaq və qazanc əldə etmək üçün ağıllı ticarət botları ilə.

Harada ala bilərəm BORA ən aşağı ödənişlə?

Bitget, treyderlər üçün sərfəli investisiyaları təmin etmək üçün sənayedə aparıcı ticarət haqları və dərinlik təklif edir. Bitget birjasında ticarət edə bilərsiniz.

Hardan ala bilərəm BORA (BORA)?

Bitget tətbiqində kriptovalyuta alın
Kredit kartı və ya bank köçürməsi ilə kriptovalyuta almaq üçün bir neçə dəqiqə ərzində qeydiyyatdan keçin.
Download Bitget APP on Google PlayDownload Bitget APP on AppStore
Bitget-də ticarət
Kriptovalyutalarınızı Bitget-ə əmanət edin və yüksək likvidlik və aşağı ticarət haqqlarından həzz alın.

Video bölməsi — sürətli yoxlama, sürətli ticarət

play cover
Bitget-də şəxsiyyət yoxlamasını necə tamamlamaq və özünüzü fırıldaqçılıqdan qorumaq
1. Bitget hesabınıza daxil olun.
2. Əgər siz Bitget-də yenisinizsə, hesab yaratmaq haqqında təlimatımıza baxın.
3. Profil ikonanızın üzərinə sürüşdürün, "Doğrulanmamış" üzərinə klikləyin və "Doğrula" düyməsini basın.
4. Verdiyiniz ölkə və ya bölgənizi və ID növünüzü seçin və təlimatlara əməl edin.
5. Tercihinizə əsasən "Mobil Doğrulama" və ya "PC" seçin.
6. Məlumatlarınızı daxil edin, şəxsiyyət vəsiqənizin surətini təqdim edin və selfi çəkin.
7. Ərizənizi təqdim edin və voila, şəxsiyyətinizin təsdiqlənməsini tamamladınız!
al BORA 1 üçün USD
Yeni Bitget istifadəçiləri üçün 6200 USDT dəyərində xoş gəlmisiniz!
al BORA indi
Alış da daxil olmaqla kriptovalyuta investisiyaları BORA Bitget vasitəsilə onlayn, bazar riskinə məruz qalırlar. Bitget satın almağın asan və rahat yollarını təqdim edir BORA, və biz birjada təklif etdiyimiz hər bir kriptovalyuta haqqında istifadəçilərimizi tam məlumatlandırmaq üçün əlimizdən gələni edirik. Bununla belə, sizdən yarana biləcək nəticələrə görə məsuliyyət daşımırıq BORA alış. Bu səhifə və daxil edilən hər hansı məlumat hər hansı xüsusi kriptovalyutanın təsdiqi deyil. Bu səhifədəki hər hansı qiymət və digər məlumatlar ictimai internetdən toplanır və Bitget-dən təklif kimi qəbul edilə bilməz.

BORA/USD qiymət kalkulyatoru

BORA
USD
1 BORA = 0.02271 USD. Konvertasiyanın cari qiyməti 1 BORA (BORA) üçün USD edir 0.02271. Bu dərəcə yalnız istinad üçündür.
Bitget bütün əsas ticarət platformaları arasında ən aşağı əməliyyat haqqını təklif edir. VIP səviyyəniz nə qədər yüksək olsa, tariflər bir o qədər sərfəli olar.

BORA resurslar

BORA sıralaması
4.6
100 reytinqlər

Teqlər

Klaytn Ecosystem
Müqavilələr:
0x02cb...cad51aa(KAIA)
Daha çoxmore
Bağlantılar:

Bitget Insights

BitcoinSistemi
BitcoinSistemi
2025/12/21 20:02
17 Altcoins Experience Trading Volume Surge in South Korea – Here’s the List
Data from South Korea’s largest cryptocurrency exchanges, Upbit and Bithumb, indicates a remarkable surge in trading volume over the past 24 hours, particularly in altcoins. When spot market data from the two exchanges are combined, it is seen that some altcoins alone have reached volumes approaching one hundred million dollars. There has also been a significant increase in liquidity in mid- and low market cap tokens, especially XRP, which is traditionally strong in South Korean markets. Related News Watch Out: Numerous Economic Developments and Altcoin Events This Week! Here's the Day-by-Day, Hour-by-Hour List Here are the altcoins with the highest trading volume on South Korean cryptocurrency exchanges in the last 24 hours: XRP – $143 million VeThor (VTHO) – $39.5 million Solana (SOL) – $39.7 million Dogecoin (DOGE) – $21.8 million HumidiFi (WET) – $26.5 million Doodles (DOOD) – $25.1 million BORA – $23.3 million API3 – $22.2 million Animecoin (ANIME) – $19.1 million Humanity (H) – $32.3 million TrustSwap (SWAP) – $18.1 million SynFutures (F) – $8.9 million Access Protocol (ACS) – $8.0 million Pieverse (PIEVERSE) – $7.2 million LeisureMeta (LM) – $6.9 million CONX – $6.3 million Worldcoin (WLD) – $4.9 million *This is not investment advice. Follow our Telegram and Twitter account now for exclusive news, analytics and on-chain data!
API3+2.59%
F+0.79%
DeFi Planet
DeFi Planet
2025/10/30 12:06
METABORA GAMES launches Puzzle & Guardians on LINE NEXT’s Mini Dapps, expanding BORA token use in Web3 gaming and digital payments. Click the 🔗 for the full story >>>
CoinMarketCap
CoinMarketCap
2025/06/16 13:36
🏆 Top Gainers & Decliners: BORA led with +41.97%, followed by MYRIA (+27.12%), SFUND (+26.79%), NXPC (+22.54%), and RIO (+22.4%). MASK tanked -52.28% after whale dumping. Other losers: OL (-40.39%), GUN (-23.06%), X (-19.37%), ALU (-16.3%). 3/6
GUN-1.86%
NXPC+4.03%
BGUSER-0P3XSRBE
BGUSER-0P3XSRBE
2025/03/05 11:11
$TOMA ah! tomatar bora mojhadar🤣e
BGUSER-G7C8PHHW
BGUSER-G7C8PHHW
2025/02/08 21:14
Algum time BR? Bora ajudar os amigos!

Ticarət

Earn

BORA üzərində ticarət üçün mövcuddur Bitget mübadiləsi, və haqqında həbsdə saxlanıla bilər Bitget Wallet. Bitget mübadiləsi həm də dəstəkləyən ilk CEX platformalarından biridir BORA ticarət.
Ticarət edə bilərsiniz BORA Bitget-də.

BTC/USDT

Spot

BTC/USDT

Marja

BTC/USDT

USDT-M Fyuçersləri

BTC/USD

Coin-M Futures
share