
GMX qiymət
GMXUSD
Siyahıya salınmışdır
$7.71USD
+1.11%1D
-nin qiyməti GMX (GMX) içində United States Dollar edir $7.71 USD.
Bitget GMX/USDT ticarət cütü vasitəsilə GMX üçün spot ticarət təklif edir. GMX/USDT-nin cari qiyməti 7.7, 24 saatlıq ticarət həcmi isə $11,890.96-dir. GMX aktivinin bazar kapitallaşması $80,599,571.51, dövriyyədəki təklifi isə 10.45M GMX-dir. Məlumat mənbəyi: Bitget Birjası. Son yenilənmə: 2026-08-30 05:34:58.
GMX/USD canlı qiymət qrafiki (GMX/USD)
Ən son yenilənmə tarixi 2026-08-30 05:34:58(UTC+0)
GMX/USD qiymət kalkulyatoru
GMX
USD
1 GMX = 7.71 USD. Konvertasiyanın cari qiyməti 1 GMX (GMX) üçün USD edir 7.71. Bu dərəcə yalnız istinad üçündür.
Bitget bütün əsas ticarət platformaları arasında ən aşağı əməliyyat haqqını təklif edir. VIP səviyyəniz nə qədər yüksək olsa, tariflər bir o qədər sərfəli olar.
Canlı GMX qiymət bu gün USD
Canlı GMX qiyməti bu gün $7.71 USD, cari bazar dəyəri ilə $80.60M. The GMX qiymət qalxır 1.11% son 24 saat və 24 saatlıq ticarət həcmidir $4.13M. The GMX/USD (GMX üçün USD) dönüşüm dərəcəsi real vaxtda yenilənir.
1 neçəyədir GMX dəyər United States Dollar?
İndiyə kimi, GMX (GMX) qiymət United States Dollar ilə qiymətləndirilir $7.71 USD. 1 ədəd ala bilərsinizGMX üçün $7.71 indi satın ala bilərsiniz 1.3 GMX üçün $indi 10. Son 24 saatda ən yüksək GMX üçün USD qiymətdir $8.25 USD, və ən aşağı GMX üçün USD qiymətdir $7.59 USD.
Sizcə qiyməti GMX bu gün qalxacaq yoxsa düşəcək?
Ümumi səslər:
Qalx
0
payız
0
Səsvermə məlumatları hər 24 saatdan bir yenilənir. Bu, cəmiyyətin proqnozlarını əks etdirir GMX's qiymət trendi və investisiya məsləhəti kimi qəbul edilməməlidir.

GetAgent: Daha ağıllı ticarət qərarları üçün süni intellektiniz
Hazırda GMX qiymətinə hansı xəbərlər təsir edir?
GMX tokeninin gələcək qiymətinə nə təsir edə bilər?
Bu həftə GMX üçün nələri izləməliyəm?
Hazırda GMX üçün bazar sentimenti buğadır, yoxsa ayı?
Treyderlər GMX üçün hansı əsas səviyyələri izləyir?
Yaxınlaşan hansı tədbirlər GMX qiymətinə təsir edə bilər?
Hazırda GMX üzrə güclü alış təzyiqi var, yoxsa satış təzyiqi?
ABŞ hökuməti Şimali Amerika Blue Energy şirkətində 35% kapitala sahibdirsə, bu səbəbdən neftin qiymətləri dalğalana bilərmi?
NEAR-da standart olaraq zəncir üzərində maliyyə məxfiliyi funksiyasının aktivləşdirilməsi NEAR sikkəsinin qiyməti üçün müsbət haldırmı?
OpenAI Astra tərəfdaş testinə daxil olur, növbəti həftə OPENAI valyutasının açılması genişlənəcəkmi?
GetAgent-də istənilən sualı verin
GMX bazar məlumatı
Qiymət performansı (24h)
24h
24h aşağı $7.5924h yüksək $8.25
Bütün zamanların ən yüksək səviyyəsi (ATH):
$90.89
Qiymət dəyişikliyi (24 saat):
+1.11%
Qiymət dəyişikliyi (7D):
+6.94%
Qiymət dəyişikliyi (1Y):
-47.94%
Bazar sıralaması:
#255
Bazar dəyəri:
$80,599,571.51
Tamamilə seyreltilmiş bazar dəyəri:
$80,599,571.51
Həcmi (24 saat):
$4,129,127.61
Dövriyyə təchizatı:
10.45M GMX
Maksimum tədarük:
13.25M GMX
Bitget Academy-də GMX barədə daha çox öyrənin
Ən son GMX xəbərləri
Bitget-də GMX ticarəti edə bilərsiniz
Baxın GMX fyuçers ticarət təlimatı haqqında daha çox məlumat üçün GMX fyuçers və əlaqəli məlumatlar.
GMX (GMX) kimi kriptoları almaq üçün ən yaxşı yer haradır?
GMX Qiymət tarixçəsi (USD)
-nin qiyməti GMX edir -47.94% keçən il ərzində. Ən yüksək qiymət GMX in USD keçən il idi $18.35 və ən aşağı qiymət GMX in USD keçən il idi $4.88.
VaxtQiymət dəyişikliyi (%)
Ən aşağı qiymət
Ən yüksək qiymət 
24h+1.11%$7.59$8.25
7d+6.94%$7.14$8.25
30d+25.79%$5.84$8.25
90d+15.29%$5.07$8.25
1y-47.94%$4.88$18.35
Bütün zamanlar+285.41%$4.88(2025-10-10, 324 gün əvvəl)$90.89(2023-04-18, 3 illər əvvəl)
Ən yüksək qiymət nə qədərdir GMX?
The GMX bütün zamanların ən yüksək səviyyəsi (ATH). USD idi $90.89, qeyd edildi 2023-04-18. ilə müqayisədə GMX ATH, cərəyan GMX qiymət aşağı düşür 91.52%.
Ən aşağı qiyməti neçəyədir GMX?
The GMX bütün zamanların ən aşağı səviyyəsi (ATL). USD idi $4.88, qeyd edildi 2025-10-10. ilə müqayisədə GMX ATL, cərəyan GMX qiymət qalxıb 58.03%.
GMX qiymət proqnozu
Satın almaq üçün yaxşı vaxt nə vaxtdır GMX? Almalıyam yoxsa satmalıyam GMX indi?
Almaq və ya satmaq qərarına gəldikdə GMX, əvvəlcə öz ticarət strategiyanızı nəzərdən keçirməlisiniz. Uzunmüddətli treyderlərin və qısamüddətli treyderlərin ticarət fəaliyyəti də fərqli olacaq. The Bitget GMX texniki analiz ticarət üçün arayış təqdim edə bilər.
görə GMX 4 saat texniki analiz, ticarət siqnalıdır Güclü alış.
görə GMX 1d texniki analiz, ticarət siqnalıdır Güclü alış.
görə GMX 1w texniki analiz, ticarət siqnalıdır al.
Qiymeti nece olacaq GMX içində olmaq 2027?
In 2027, +5% illik artım tempi proqnozuna əsaslanaraq, qiyməti GMX(GMX) çatması gözlənilir $8.42; bu il üçün proqnozlaşdırılan qiymətə əsaslanaraq, investisiya və holdinq investisiyalarının məcmu gəliri GMX sonuna qədər 2027 çatacaq +5%. Daha ətraflı məlumat üçün baxın GMX üçün qiymət proqnozları 2026, 2027, 2030-2050.Qiymeti nece olacaq GMX 2030-cu ildə olacaq?
2030-cu ildə +5% illik artım tempi proqnozuna əsaslanaraq, qiyməti GMX(GMX) çatması gözlənilir $9.75; bu il üçün proqnozlaşdırılan qiymətə əsaslanaraq, investisiya və holdinq investisiyalarının məcmu gəliri GMX 2030-cu ilin sonuna qədər çatacaq 21.55%. Daha ətraflı məlumat üçün baxın GMX üçün qiymət proqnozları 2026, 2027, 2030-2050.
Qaynar promosyonlar
Qlobal GMX qiymətlər
Nə qədərdir GMX digər valyutalarda indi dəyər? Son yeniləmə: 2026-08-30 05:34:58(UTC+0)
GMX üçün ARS
Argentine Peso
ARS$11,663.17GMX üçün CNYChinese Yuan
¥51.87GMX üçün RUBRussian Ruble
₽663.1GMX üçün USDUnited States Dollar
$7.71GMX üçün EUREuro
€6.66GMX üçün CADCanadian Dollar
C$10.73GMX üçün PKRPakistani Rupee
₨2,139.73GMX üçün SARSaudi Riyal
ر.س28.81GMX üçün INRIndian Rupee
₹735.67GMX üçün JPYJapanese Yen
¥1,234.15GMX üçün GBPBritish Pound Sterling
£5.7GMX üçün BRLBrazilian Real
R$40.05Necə almaq olar GMX(GMX)

Pulsuz Bitget Hesabınızı Yaradın
E-poçt ünvanınız/mobil telefon nömrənizlə Bitget-də qeydiyyatdan keçin və hesabınızı qorumaq üçün güclü parol yaradın.

Hesabınızı Doğrulayın
Şəxsi məlumatlarınızı daxil etməklə və etibarlı foto ID yükləməklə şəxsiyyətinizi təsdiqləyin.

çevirmək GMX üçün USD
Bitget-də ticarət etmək üçün kriptovalyutalardan seçin.
TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR
İndiki qiyməti neçəyədir GMX?
Canlı qiyməti GMX edir $7.71 başına (GMX/USD) cari bazar dəyəri ilə $80,599,571.51 USD. GMX's dəyəri kriptovalyuta bazarında 24/7 davamlı fəaliyyət səbəbindən tez-tez dalğalanmalara məruz qalır. GMX's real vaxtda cari qiyməti və onun tarixi məlumatları Bitget-də mövcuddur.
24 saatlıq ticarət həcmi nədir GMX?
Son 24 saat ərzində ticarət həcmi GMX edir $4.13M.
Bütün zamanların ən yüksək göstəricisi nədir GMX?
Bütün zamanların ən yüksək göstəricisi GMX edir $90.89. Bu, bütün zamanların ən yüksək qiymətidir GMX istifadəyə verildiyi gündən.
ala bilərəm GMX Bitget-də?
Bəli, GMX hazırda Bitget-in mərkəzləşdirilmiş mübadiləsində mövcuddur. Daha ətraflı təlimatlar üçün faydalı məqaləmizə baxın Necə almaq olar gmx bələdçi.
İnvestisiya edərək sabit gəlir əldə edə bilərəmmi? GMX?
Əlbəttə ki, Bitget təmin edir strateji ticarət platforması, ticarətinizi avtomatlaşdırmaq və qazanc əldə etmək üçün ağıllı ticarət botları ilə.
Harada ala bilərəm GMX ən aşağı ödənişlə?
Bitget, treyderlər üçün sərfəli investisiyaları təmin etmək üçün sənayedə aparıcı ticarət haqları və dərinlik təklif edir. Bitget birjasında ticarət edə bilərsiniz.
Əlaqədar kriptovalyuta qiymətləri
Pepe Qiymət (USD)Cardano Qiymət (USD)Bonk Qiymət (USD)Gram (prev. Toncoin) Qiymət (USD)Pi Qiymət (USD)Fartcoin Qiymət (USD)Bitcoin Qiymət (USD)Litecoin Qiymət (USD)WINkLink Qiymət (USD)Solana Qiymət (USD)Stellar Qiymət (USD)XRP Qiymət (USD)OFFICIAL TRUMP Qiymət (USD)Ethereum Qiymət (USD)Worldcoin Qiymət (USD)dogwifhat Qiymət (USD)Kaspa Qiymət (USD)Smooth Love Potion Qiymət (USD)Terra Qiymət (USD)Shiba Inu Qiymət (USD)
Hardan ala bilərəm GMX (GMX)?
Video bölməsi — sürətli yoxlama, sürətli ticarət
Bitget-də şəxsiyyət yoxlamasını necə tamamlamaq və özünüzü fırıldaqçılıqdan qorumaq
1. Bitget hesabınıza daxil olun.
2. Əgər siz Bitget-də yenisinizsə, hesab yaratmaq haqqında təlimatımıza baxın.
3. Profil ikonanızın üzərinə sürüşdürün, "Doğrulanmamış" üzərinə klikləyin və "Doğrula" düyməsini basın.
4. Verdiyiniz ölkə və ya bölgənizi və ID növünüzü seçin və təlimatlara əməl edin.
5. Tercihinizə əsasən "Mobil Doğrulama" və ya "PC" seçin.
6. Məlumatlarınızı daxil edin, şəxsiyyət vəsiqənizin surətini təqdim edin və selfi çəkin.
7. Ərizənizi təqdim edin və voila, şəxsiyyətinizin təsdiqlənməsini tamamladınız!
al GMX 1 üçün USD
Yeni Bitget istifadəçiləri üçün 6200 USDT dəyərində xoş gəlmisiniz!
al GMX indi
Alış da daxil olmaqla kriptovalyuta investisiyaları GMX Bitget vasitəsilə onlayn, bazar riskinə məruz qalırlar. Bitget satın almağın asan və rahat yollarını təqdim edir GMX, və biz birjada təklif etdiyimiz hər bir kriptovalyuta haqqında istifadəçilərimizi tam məlumatlandırmaq üçün əlimizdən gələni edirik. Bununla belə, sizdən yarana biləcək nəticələrə görə məsuliyyət daşımırıq GMX alış. Bu səhifə və daxil edilən hər hansı məlumat hər hansı xüsusi kriptovalyutanın təsdiqi deyil. Bu səhifədəki hər hansı qiymət və digər məlumatlar ictimai internetdən toplanır və Bitget-dən təklif kimi qəbul edilə bilməz.
GMX/USD qiymət kalkulyatoru
GMX
USD
1 GMX = 7.71 USD. Konvertasiyanın cari qiyməti 1 GMX (GMX) üçün USD edir 7.71. Bu dərəcə yalnız istinad üçündür.
Bitget bütün əsas ticarət platformaları arasında ən aşağı əməliyyat haqqını təklif edir. VIP səviyyəniz nə qədər yüksək olsa, tariflər bir o qədər sərfəli olar.
GMX resurslar
GMX sıralaması
4.4
Teqlər:
Müqavilələr:
0xfc5a...e35ad0a(Arbitrum)
Daha çox
Bitget Insights
BGUSER-RQP39ZHT
2026/08/23 10:00
$GMX Amazing trades
👇For Signals Search Below Name👇
GMX-2.25%
Tw834chinnl
2026/08/21 23:57
$GMX New Signal in 5 minutes
👇 For Free Signals Search Below Name 👇
GMX-2.25%

TheRealMoneyTrades
2026/08/21 21:45
$GMX LONG TRADE ENTRY BREAKOUT PUMP 📈
$ENA $ZEC
ENA-0.57%
ZEC-1.51%

TheRealMoneyTrades
2026/08/21 21:45
$GMX LONG TRADE ENTRY BREAKOUT PUMP 📈
$BLESS $BCH
BCH-0.80%
BLESS+2.40%

TheRealMoneyTrades
2026/08/21 21:44
$GMX LONG TRADE ENTRY BREAKOUT PUMP 📈
$BTC $GALA
BTC-0.12%
GALA+0.56%
Ticarət
Earn
GMX üzərində ticarət üçün mövcuddur Bitget mübadiləsi, və haqqında həbsdə saxlanıla bilər Bitget Wallet. Bitget mübadiləsi həm də dəstəkləyən ilk CEX platformalarından biridir GMX ticarət.
Ticarət edə bilərsiniz GMX Bitget-də.GMX/USDT
SpotGMX/USDT
MarjaGMX/USDT
USDT-M Fyuçersləri