
MANEKI narxi
MANEKIMANEKI dan USD ga konvertori
MANEKI bo'yicha bugungi bozor trendlarining chuqur tahlili
MANEKI bozor xulosasi
MANEKI (MANEKI) ning joriy narxi $0.0002923, 24 soatlik o'zgarish esa +7.68%. Joriy bozor kapitallashuvi taxminan $2,589,050.52, 24 soatlik savdo hajmi esa $43,409.51.
MANEKI Asosiy xulosalar
Real vaqtdagi grafik tahliliga ko‘ra, hozirgi texnik tuzilma asosida MANEKI (MANEKI) narxi uchun asosiy qo‘llab-quvvatlash darajasi hozirda $0.0095 atrofida, asosiy qarshilik darajasi esa $0.0128 da. Agar MANEKI narxi ushbu diapazondan chiqib ketsa, u yangi trendni ishga tushirishi mumkin.
Umuman olganda, bozor hozirda Konsolidatsiya bosqichida: MANEKI narx tebranishlari asosan muhim texnik oraliqlar ichida to‘planib qolgan.
Texnik indikatorlar
RSI: Hozir 52 da, bu bozor impulsining neytral ekanini ko‘rsatadi.
MACD: Signal neytral-oshkora (bullish); gistogramma nol chizig‘i atrofida tebranib turibdi, bu kuchli yo‘nalish bo‘yicha ishonch yetishmasligini anglatadi.
MA tuzilmasi: Narx hozir 50 davrli harakatlanuvchi o‘rtacha (moving average) atrofida tebranmoqda; bu esa bozor breakout (tanaffus) uchun katalizator izlayotgani sababli qisqa va o‘rta muddatda yonlama trend borligini bildiradi.
Bozor drayverlari
MANEKI narxi va bozor sharoitlarining hozirgi holati asosan quyidagi omillar bilan belgilanadi:
• Solana ekotizimi kayfiyati: Solana tarmog‘ida taniqli memecoin bo‘lgani uchun MANEKI ko‘rsatkichlari Solana ekotizimidagi umumiy likvidlik va savdo hajmi bilan juda kuchli bog‘liq.
• Ijtimoiy tarmoqlardagi faollik: Jamiyat tomonidan qo‘zg‘atiladigan “shov-shuv” va viral marketing kampaniyalari qisqa muddatli chakana qiziqishni oshirish hamda narxning o‘zgaruvchanligini (volatillik) kuchaytirishda muhim rol o‘ynashda davom etadi.
• DEX likvidligi oqimlari: Detsentralizatsiyalangan birjalardagi likvidlik pool’laridagi sezilarli o‘zgarishlar MANEKI’da slippage va narx barqarorligiga ta’sir qiladi, bu esa yirik miqyosdagi treyderlar xatti-harakatini belgilaydi.
Savdo signallari
Hozirgi texnik tuzilma va bozor impulsi asosida quyidagi savdo strategiyalari taqdim etiladi:
Potensial xarid zonasi
• Agar MANEKI narxi $0.0095 ga yaqinlashsa va qaytish (rebound) signalini ko‘rsatsa, bu qisqa muddatli xarid imkoniyatini berishi mumkin.
• Agar MANEKI narxi $0.0128 dan hajmning oshishi (trading volume) bilan birga yuqoriga chiqa olsa, u yangi o‘sish trendini tasdiqlashi mumkin.
Xatar ssenariysi
• Agar MANEKI narxi $0.0090 dan pastga tushsa, bozor qisqa muddatli tuzatish bosqichiga kirishi, ehtimol chuqurroq qo‘llab-quvvatlash darajalarini sinab ko‘rishi mumkin.
Xarid strategiyasi
Hozirgi bozor tuzilmasiga tayangan holda quyidagi ma’lumotli (reference) strategiyalar taqdim etiladi:
Konservativ investorlar
• MANEKI narxining $0.0095 atrofidagi zonaga qaytishini kutib, partiyalar bilan sotib olish.
• Yoki MANEKI narxi $0.0128 darajasidan samarali ravishda yuqoriga chiqquncha kutib, keyin trendni kuzatish.
Trend investorlar
• Agar MANEKI narxi $0.0128 dan yuqoriga chiqsa, yangi o‘sish trendi shakllanishi mumkin.
• Keyingi bosqich uchun maqsadli narx taxminan $0.0155 atrofida bo‘lishi ehtimol.
Uzoq muddatli investorlar
• Bozor $0.0085 dan yuqorida qolsa, o‘rta va uzoq muddatli trend o‘sish xarakteridagi tuzilmani saqlab qolishi mumkin.
Trendlar bo‘yicha qisqacha xulosa
Bozor kuzatuvlari
Qisqa muddat nuqtayi nazaridan, MANEKI so‘nggi 7 kun ichida chegaralangan oraliq (Range-bound) ko‘rinishidagi narx tuzilmasini namoyish etdi va bozor kayfiyati asosan Ehtiyotkor.
O‘rta muddatli strukturaviy tahlil bo‘yicha esa MANEKI narxi hozirda $0.0095 qo‘llab-quvvatlash darajasi va $0.0128 qarshilik darajasi o‘rtasida joylashgan.
Bozor istiqboli
Agar MANEKI narxi $0.0128 dan yuqoriga chiqsa, keyingi maqsad narx $0.0155 bo‘lishi mumkin.
Agar MANEKI narxi $0.0095 dan pastga tushsa, keyingi maqsad narx $0.0082 bo‘lishi mumkin.
Bozor konsensusi
Keng qamrovli tahlillar (ko‘plab manbalardan) shuni ko‘rsatadiki: garchi MANEKI qisqa muddatda volatillik yoki konsolidatsiyani boshdan kechirishi mumkin bo‘lsa-da, MANEKI narxi $0.0095 asosiy qo‘llab-quvvatlash darajasidan yuqorida tursa, o‘rta muddatli trend Ijobiy bo‘lib qolishi ehtimoli yuqori.
Bozorni tushunib oldingiz, endi sotib olish va savdo qilish vaqti keldi 100 milliondan ortiq kripto foydalanuvchi Bitgetda savdo qilishni tanlaydi. Bitget MANEKI kabi kripto aktivlar uchun sotib olish, sotish, spot savdo, fyuchers savdosi, on-chain savdo va steyking kabi keng turdagi savdo usullarini qo'llab-quvvatlaydi. Shuningdek, u butun sanoat bo'yicha eng qulay tranzaksiya komissiya stavkalaridan birini taklif qiladi!
Bitgetda bepul hisob oching va hoziroq savdoni boshlang!Xavf xaqida ogohlantirish
Yuqoridagi tahlil Bitgetning real vaqt grafik ma'lumotlari va texnik indikatorlariga asoslangan bo'lib, Bitget tadqiqot jamoasi tomonidan tayyorlangan va ko'rib chiqilgan. U faqat ma'lumot uchun bo'lib, investitsiya maslahati hisoblanmaydi. Kriptovalyuta narxlari yuqori volatillikka ega. Investitsiya qarorlarini o'zingizning riskga chidamliligingiz asosida qabul qiling.

GetAgent: Yanada aqlli savdo qarorlari uchun SI
MANEKI: bozor ma'lumotlari
USDda bugungi MANEKI jonli narxi
Sizningcha, MANEKI narxi bugun oshadimi yoki tushadimi?
Bugun MANEKI narxini bilganingizdan so'ng, boshqa nimalarni o'rganishingiz mumkin:
MANEKI (MANEKI) ni qanday sotib olish mumkin?MANEKI (MANEKI) ni qanday sotish kerak?MANEKI (MANEKI) nimaAgar siz MANEKI (MANEKI) sotib olganingizda nima bo'lar edi?Ushbu yil, 2030-yil va 2050-yil uchun MANEKI (MANEKI) narx prognozi qanday?MANEKI (MANEKI) tarixiy narx ma'lumotlarini qayerdan yuklab olishim mumkin?Bugungi kunda o'xshash kriptovalyutalarning narxi qanday?Kriptovalyutalarni bir zumda olishni xohlaysizmi?
Kredit karta bilan kriptovalyutalarni to'g'ridan-to'g'ri sotib oling.Arbitraj uchun spot platformada turli kriptovalyutalarni savdo qiling.MANEKI narx bashorati
Qachon MANEKIni sotib olish yaxshiroq? Hozir MANEKIni sotib olishim yoki sotishim kerakmi?
2027 da MANEKI narxi qanday bo'ladi?
Yillik + 5% o'sish prognozi bilan MANEKI(MANEKI) tokeni narxi 2027-yilda $0.0003167 bo'lishi kutilmoqda. Joriy yil uchun prognoz qilingan narxdan kelib chiqqan holda, 2027-yil oxirigacha kelib MANEKI tokenga investitsiya kiritishdan umumiy daromad +5% bo'ladi. Batafsil ma'lumot: 2026, 2027, 2030-2050 y. MANEKI taxminiy narxi.MANEKI narxi 2030-yilda nima bo'ladi?
So'nggi MANEKI yangiliklari
MANEKI (MANEKI) kabi kriptovalyutalarni sotib olish uchun eng yaxshi joy qaysi?
Bitget Insaytlari


MANEKI dan USD ga konvertori
MANEKI manbalar
MANEKI (MANEKI) kabi kriptovalyutalar bilan nima qilishingiz mumkin?
Osonlik bilan depozit qo'ying va tezda yechib olingO'sish uchun sotib oling, foyda uchun sotingArbitraj uchun spot savdosini qilingYuqori xavf va yuqori daromad uchun kelajak savdosini qilingBarqaror foiz stavkalari bilan passiv daromad olingWeb3 hamyoningiz bilan aktivlarni o'tkazingMANEKI ni qanday qilib sotib olaman?
Bir necha daqiqada birinchi MANEKI qanday olishni bilib oling.
1. Bitgetda bepul hisob yarating.
2. Moliyalashtirish usulini tanlang.
3. Maqsad qilgan kriptoingizni sotib oling.
MANEKI ni qanday sotaman?
MANEKI ni bir necha daqiqada naqd qilishni o'rganing.
1. Bitgetda bepul hisob yarating.
2. Bitget hisobingizga kripto depozit qiling.
3. P2P bozorida aktivlaringizni fiatga, yoki spot bozorda USDT'ga ayirboshlang.