Arista Networks(ANET.US) Q3 телефонна конференція: CEO заявив, що кількість AI-клієнтів на етернеті перевищує 100 і галузь входить у суперцикл AI; вперше озвучено прогноз доходів на 2027 рік у розмірі 18,5 млрд доларів
Arista Networks опублікувала фінансові результати за третій квартал 2026 року станом на 30 вересня та того ж дня після закриття ринку провела телефонну конференцію.
Згідно з додатком Zhihui Caijing APP, 4 листопада за пекінським часом (після закриття торгів у США 3 листопада), виробник мережевого обладнання Arista Networks (ANET.US) опублікував фінансові результати за третій квартал 2026 року, що завершився 30 вересня, та провів телефонну конференцію після закриття торгів того ж дня.
Виручка за третій квартал склала 3,66 млрд доларів США, що на 20,5% більше, ніж у попередньому кварталі, і на 58,5% більше в річному обчисленні, що є найвищим квартальним темпом зростання з часу виходу компанії на біржу. Показник перевищив орієнтир компанії близько 3,3 млрд доларів і середній прогноз Bloomberg на рівні 3,33 млрд доларів. Неконсолідована маржа валового прибутку (non-GAAP) склала 64,0% — на 1,2 процентних пункти менше в річному обчисленні, але на 0,6 п.п. більше в квартальному, що перевищило попереднє керівництво компанії (~63%); операційна маржа non-GAAP — 49,1% (у минулому році — 48,6%); чистий прибуток non-GAAP — 1,53 млрд доларів (+56% р/р); розведений EPS non-GAAP — 1,20 долара (+55,8% р/р), перевищивши середній прогноз Bloomberg у 1,075 долара. Розведений EPS за стандартом GAAP склав 1,22 долара (+82,1% р/р), перевищивши показник non-GAAP — згідно з розрахунками Zhihui Caijing на основі фінзвіту, основна причина — врахування прибутку від стратегічних інвестицій на суму близько 134,5 млн дол. за GAAP (який виключено за non-GAAP). Крім того, у вересні компанія увійшла до індексу S&P 100.
Щодо ціни акцій — після оприлюднення результатів акції компанії різко зросли після торгів, досягаючи підвищення до 12%; на момент публікації зростання в нічну сесію становило близько 7%.
Фокус ринку та відповіді керівництва
Основна увага цього кварталу не стосувалася самих результатів третього кварталу, а була зосереджена на прогнозі на 2027 рік, який вперше надало керівництво: виручка близько 18,5 млрд доларів США (+38%—40%), що значно вище середнього прогнозу Bloomberg у 16,4 млрд доларів; зокрема, цільовий показник AI-мреж (AI fabrics) близько 7 млрд доларів, що удвічі більше базового рівня 2026 р. (3,5 млрд доларів), ціль для когнітивних кампусних мереж (cognitive campus) — близько 2 млрд доларів (+60%, базовий рівень 2026 р. — 1,25 млрд доларів); прогноз маржі валового прибутку — 62%-64%, операційної маржі — близько 49%. Одночасно компанія підвищила прогноз виручки на 2026 повністю рік у цьому році вже вчетверте — до 13,3 млрд доларів (+48% р/р).
Генеральний директор Jayshree Ullal визначила цю хвилю попиту як "суперцикл AI": "У 2026 році ми перебуваємо в суперциклі AI, клієнтів AI по Ethernet у нас вже понад 100. До кінця 2027 року ми прогнозуємо понад 10 ГВт розгортання, що охоплює понад 10 різних типів обчислювальних акселераторів. Це надзвичайно значущий перелом лише за три роки". Вона згадала, що три роки тому компанія мала лише 4-5 клієнтів AI та 50-100 тис. GPU NVIDIA, а мережі переважно використовували пропрієтарну архітектуру InfiniBand.
Щодо питань забезпечення постачання (Mehdi Hosseini із Susquehanna допитувався, чи вже всі чипи та накопичувачі заброньовані), президент і COO Todd Nightingale відповів: компанія "інвестувала у великі довгострокові стратегічні угоди щодо кремнію, виробництва PCB і пам'яті" і має "дуже високу впевненість" у здатності виконати постачання згідно з орієнтиром 2027 року, проте "компанія не розміщає замовлення на всі поставки за п'ять кварталів наперед", тобто "не кожне замовлення вже оформлене". CFO Chantelle Breithaupt додала, що компанія має прогнозний попит на наступні два квартали, а загальна сума закупівельних зобов'язань зросла до 11,4 млрд доларів — це прояв довіри.
Вперше надано орієнтир на 2027: AI удвічі до 7 млрд доларів, кампус +60%
Керівництво вперше розкрило рамкову модель 2027 року: очікується виручка близько 18,5 млрд доларів (+38%—40%), AI-мережевий бізнес подвоюється до приблизно 7 млрд доларів — це найшвидше зростаючий сектор; кампусний бізнес близько 2 млрд доларів (+60%) — "значно випереджає ринок"; маржа валового прибутку — 62%—64%, операційна маржа — близько 49%, податкова ставка — близько 21%. Базові показники 2026 року: річна виручка — 13,3 млрд доларів, з них AI-прибуток — близько 3,5 млрд доларів, кампус — близько 1,25 млрд доларів.
Ullal пояснила, чому загальні темпи зростання у 2027 році будуть нижчі, ніж у AI: "Коли деякі бізнеси зростають на 60% чи навіть 100%, а вся компанія на 38%—40%, очевидно, що інші напрямки розвиваються повільніше. Але всі бізнеси зростатимуть двозначними темпами". Вона підкреслила, що це не обережність: "Наш початковий орієнтир значно перевищує всі наші колишні прогнози. Радійте цьому і сподівайтеся, що далі буде ще краще". Одночасно компанія підвищила свою оцінку доступного ринку (TAM) до понад 200 млрд доларів у 2030 році.
AI-мережі: понад 100 клієнтів, 10 ГВт розгортання та графік scale-up
Ullal повідомила, що компанія підтримує три типи AI-мереж: scale-up (всередині стійки), scale-out (у межах кластера) та scale-across (між дата-центрами). Scale-out та scale-across залишаються основними джерелами доходу: цього року співвідношення приблизно "70 на 30", а у 2027 році частка scale-across становитиме "як мінімум третину, можливо, більше". Основним продуктом є 7800 AI Spine. Щодо scale-up, у жовтні компанія представила на конференції Open Compute Project (OCP) дизайн стійкового scale-up, розроблений у співпраці з AMD, Arm, Broadcom, d-Matrix, Meta, Microsoft, Qualcomm та іншими партнерами. На основі стандарту Ethernet Scalable Unified Network (ESUN) було презентовано архітектуру Etherlink SU-144, яка підтримує до 144 акселераторів на одну стійку і розгортання до 1 024 XPU між стійками; експерименти з scale-up стартують у 2027 році, а серійне виробництво почнеться у 2028-му, коли швидкість Ethernet у межах стійки досягне 144 портів, а міжстійкове підключення — близько 1 000 XPU. Вона очікує, що вклад scale-up у доходи у 2027 році буде "несуттєвим", а з 2028 року стане вагомим.
Щодо показника 10 ГВт (На питання Michael Ng з Goldman Sachs, чи це ціла індустрія чи компанія), Ullal відповіла: "Ми припускаємо, що до кінця 2027 року — особливо у 2027-му, коли стартує експоненційний підйом — буде розгорнуто понад 10 ГВт, включаючи як нові інсталяції, так і використання потужних центрів у режимі scale-across". Наразі компанія працює з 4–5 типами XPU у scale-across; із запуском scale-up у 2027 році додасться ще близько 5 типів.
Корпоративний та кампусний бізнес: безпека як драйвер, багаторічний цикл
Президент і COO Todd Nightingale навів три показові угоди кварталу: азіатська компанія з мережевих послуг, враховуючи стратегію, орієнтовану на швидкість, масштаб і стійкість в епоху AI, обрала Arista (платформа 100G/400G на базі EVPN-VXLAN для фронтенд-мережі AI); одна з провідних лікарняних груп після жорсткої zero-trust оцінки вибрала Arista для реалізації динамічного сегментування безпеки через Macro-Segmentation Services (MSS); регіональний курорт і казино оновили критичну мережу за допомогою комутатора та маршрутизатора Arista, об'єднавши центр обробки даних і кампусну мережу.
Співзасновник та CTO Ken Duda поставив безпеку в центр наративу AI: Arista співпрацює з Anthropic, Google, OpenAI та іншими для інтеграції AI-моделей у процеси виявлення вразливостей (наприклад, проєкти класу "Glasswing"; первинна транскрипція неясна, див. контрольну таблицю). Архітектура операційної системи EOS передбачає "менше 100 CVE за 20 років, що є одним із найнижчих показників у галузі"; Ullal зазначила, що це "в 10–50 разів краще, ніж альтернативи". Основна причина зростання кампусу, за словами Duda, — корпоративний ринок "рухається назустріч" Arista: майже кожна велика компанія розглядає кампуси та філії як критично важливу мережу; Nightingale додав, що оновлення обладнання займає тривалий час, а адаптація клієнтів потребує часу, "це багаторічний цикл".
Фінансові деталі: різке збільшення R&D, розширення запасів і зобов'язань
CFO Chantelle Breithaupt повідомила: міжнародна виручка — 682,5 млн доларів (18,6%; у попередньому кварталі — 23%), зміна пояснюється структурою продажів серед великих клієнтів; усі три основні регіони показали двозначне річне зростання; операційні витрати — 545,3 млн доларів (14,9% виручки), з них на R&D — 408,5 млн (11,2% виручки; минулого кварталу — 278,1 млн), додаткові інвестиції в рідинне охолодження, комутацію високої щільності та AI-програмне забезпечення — на запитання Wolfe Research щодо стрибка витрат на R&D Duda пояснив це потребами співпраці з гіперскейл-клієнтами та впровадженням рідинного охолодження, Breithaupt підтвердила підтримку R&D у межах 9%–11% виручки; на продажі й маркетинг — 3,0%.
Операційний грошовий потік — близько 1,2 млрд доларів; запаси — 3,2 млрд доларів (у минулому кварталі — 2,5 млрд); закупівельні зобов'язання — 11,4 млрд доларів (у минулому кварталі — 9,7 млрд), сюди входять нові довгострокові контракти на постачання пам'яті; відстрочений дохід — близько 6,8 млрд доларів (попередній квартал — 6,9 млрд), відстрочений дохід за товарними позиціями скоротився на 86 млн доларів. На питання UBS щодо співвідношення відстроченого доходу і прогнозу 38%–40% Breithaupt відповіла: "У цьому кварталі відстрочений дохід має максимальний обіг, але його залишок залишається сталим при одночасному зростанні виручки на 58,5% — це свідчить про дуже сильний попит"; вона також прогнозує, що річний залишок відстроченого доходу перевищить рівень минулого року. На різко поставлене питання Tal Liani з Bank of America про декореляцію замовлень і відстроченого доходу Ullal відповіла: "Ви намагаєтеся розкласти попит на фізичну задачу, але відповіді в мене немає... Головне — загальна тенденція: попит є в AI, підприємствах, кампусах, дата-центрах — це найкращий стан компанії за 18 років моєї кар'єри".
На питання BNP Paribas щодо того, чи прогноз на 2027 рік базується на нових енергетичних потужностях або на використанні відстроченого доходу, Breithaupt відповіла однозначно: "Ми не формуємо прогноз на основі відстроченого доходу", а лише на видимості на два квартали вперед і діалогах із великими клієнтами; Ullal додала, що у 2027 році буде багато нових продуктів і сценаріїв використання.
Прогноз на четвертий квартал і рік
Орієнтир Q4: виручка 3,9–4,0 млрд доларів (середній прогноз Bloomberg — 3,57 млрд), маржа валового прибутку non-GAAP 63%–64%, операційна маржа non-GAAP 48%–49% (прогноз 48,5%), non-GAAP розведений EPS 1,26–1,30 долара (прогноз 1,139 долара), розведена кількість акцій — близько 1,28 млрд, податкова ставка ~21%. Таким чином, виручка за весь 2026 рік прогнозується на рівні близько 13,3 млрд доларів (+48%), це вже четверте підвищення у поточному році (попередні 12,6 млрд доларів, середній прогноз 12,7 млрд).
Щодо структури великих клієнтів (запитання Ben Reitzes із Melius): Ullal зазначила, що "диверсифікація — ключове слово": Microsoft і Meta залишаються "найбільш близькими клієнтами 10%", очікується, що у 2026 році додасться щонайменше один клієнт на рівні 10%, можливо, два — "відчуття, що буде мінімум 3, а може й 4", остаточне рішення залежить від виробничих можливостей. Щодо циклу оновлення фронтенд-мережі (запитання TD Cowen), вона відповіла образно: фронтенд і бекенд в AI-мережах чергуються як "синусоїда" — наразі фокус у бекенді AI-мереж, фронтенд надолужить; у цьому році один із 10% клієнтів централізовано оновив сотні гігабіт фронтенда, наступного року може бути навпаки.
Повний протокол зустрічі
Менеджмент, присутній на зустрічі: Jayshree Ullal (голова ради директорів і CEO), Chantelle Breithaupt (старший віце-президент і CFO), Ken Duda (засновник, президент і CTO), Todd Nightingale (президент і COO), Rudolph Araujo (керівник IR, модератор)
Аналітики, що задавали питання (за порядком): Michael Ng (Goldman Sachs), Meta Marshall (Morgan Stanley), Ben Reitzes (Melius Research), George Notter (Wolfe Research), Amit Daryanani (Evercore ISI), Tim Long (Barclays), David Vogt (UBS), Simon Leopold (Raymond James), Joseph Cardoso (JP Morgan), James Fish (Piper Sandler), Tal Liani (Bank of America), Ryan Koontz (Needham & Company), Karl Ackerman (BNP Paribas), Jin Marcote (Deutsche Bank), Daniel Zhu (Bernstein), Sean O'Loughlin (TD Cowen), Antoine Chkaiban (New Street Research), Ben Bollin (Cleveland Research), Mehdi Hosseini (Susquehanna)
Модератор і вступне слово
Модератор оголосив початок зустрічі, нагадавши про форвард-лукінгові заяви та положення про безпеку. Rudolph Araujo представив менеджмент, пояснив, що обговорення ведеться за non-GAAP стандартом (без урахування акціонерної мотивації, амортизації нематеріальних активів тощо), і що таблицю коригування non-GAAP прогнозу 2027 року до GAAP "не можна надати без невиправданих зусиль", після чого слово взяла Jayshree Ullal.
Промова Jayshree Ullal (голова ради директорів і CEO, частина перша)
Ullal оголосила виручку кварталу 3,66 млрд доларів (+58,5% р/р): "Це найбільше зростання виручки за рік з моменту нашого виходу на біржу". Вона підкреслила успіхи стратегії Arista 2.0 за три роки: перехід від центрів обробки даних до "центрів даних", єдина ОС EOS з принципом 5A (Agility, Automation, Availability, Analytics, AI) охоплює клієнтів і філії, кампуси, дата-центри та хмари з AI-центрів. Завдяки архітектурі мережевого data lake надається агентно-орієнтована супровідна функція для автоматизації та діалогового усунення неполадок. У 2026 році тренд до "мережевої центрування" стає ще помітнішим: дедалі більше клієнтів об'єднують бекенд і фронтенд AI-мереж. Компанія визнана лідером у комбінації дата-центрів за даними Forrester і займає лідируючі позиції в квадрантах Gartner у дротових/бездротових кампусах і дата-центрах.
Щодо змін у структурі галузі AI вона відзначила перехід від "виважених вертикалей, орієнтованих на обчислення" до "мережево-центричної" моделі: різноманіття гетерогенних моделей і акселераторів потребує відкритої мережевої платформи; лінійка Etherlink нараховує понад 25 моделей комутаторів для scale-up, scale-out і scale-across, оптимізованих для підвищення використання XPU, часу виконання завдань і затримки токенів. У жовтні на OCP компанія продемонструвала стійковий дизайн scale-up, спільно розроблений з AMD, Arm, Broadcom, d-Matrix, Meta (MTIA), Microsoft (Maia), Qualcomm тощо, включно з ортогональною задньою панеллю, кабелями високої щільності та гетерогенною міжстійковою архітектурою; експеримент scale-up почнеться у 2027 році, кількість портів Ethernet досягне 144 на стійку, близько 1 000 підключень між стійками, запуск у масове виробництво — у 2028 році. Галузь переходить від централізованого навчання до розподілених інференцій, prefill і decode, що суттєво підвищує вимоги до розумних мереж; продумані мережі стають "основою для найвищої ефективності токенів".
Клієнти AI: "Коли ми тільки починали цей AI-похід, ми говорили про 4–5 клієнтів і приблизно 50–100 тис. NVIDIA GPU, причому мережі тоді були переважно InfiniBand. У 2026 році ми перебуваємо в суперциклі AI, маючи понад 100 клієнтів AI по Ethernet. До кінця 2027 року прогнозуємо понад 10 ГВт розгортання, що охопить понад 10 типів обчислювальних акселераторів. За три роки це дивовижний перелом". Вона також представила Arista AVA (автономний віртуальний помічник), який відкриває програмуваний інтерфейс через MCP (Model Context Protocol), підтримуючи взаємодію AI-агентів із мережевим стеком і крос-доменну кореляцію подій.
Виступ Ken Duda (співзасновник, президент і CTO)
Duda розповів про двоякий вплив AI на мережеву безпеку. Позитив: AVA орієнтована на дані у реальному часі, може безперервно моніторити, усувати несправності та автоматично ізолювати причину в кампусі, WAN, дата-центрі й хмарі. Негатив: AI вже використовується для виявлення та експлуатації вразливостей — "справжня мережна безпека стає абсолютною необхідністю". За останні кілька місяців компанія співпрацює з Anthropic, Google, OpenAI для інтеграції можливостей AI безпеки в усталену програмну інфраструктуру, а також бере участь у проєктах з виявлення й оцінки уразливостей на запрошення як провайдер критичної інфраструктури (в оригіналі "Project Class win", ймовірно, Glasswing, див. контрольну таблицю).
Безпекова архітектура EOS ґрунтується на чотирьох принципах: по-перше, єдина високоякісна ОС — за 20 років менше 100 CVE, що є найкращим галузевим рівнем; по-друге, ізоляція процесів обмежує вплив: дефект одного компонента не зачіпає маршрутизацію чи загальний стан, архітектура спільного стану протистоїть латеральному руху; по-третє, безперебійні оновлення — "гаряче" виправлення окремих компонентів без вікна обслуговування; по-четверте, інформаційна панель CloudVision у реальному часі відстежує інформаційні бюлетені з безпеки. Крім того, компанія розробила засоби мережі з нульовою довірою ZTN: Macro-Segmentation Services (MSS) забезпечують динамічний контроль безпеки між користувачами, пристроями та додатками; NDR (Network Detection & Response) — проактивне виявлення складних загроз; а потокове, нативні шифрування портів захищає трафік центру обробки даних без втрати продуктивності.
Виступ Todd Nightingale (президент і COO)
Nightingale розповів про зростання корпоративного бізнесу та три кейси: перший — азіатська компанія з мережевих послуг (стратегія фокусу на швидкість, масштаб і стійкість у епоху AI) вибирає Arista замість неякісного нинішнього постачальника, впроваджує платформу 100G/400G на EVPN-VXLAN для фронтенду AI; другий — велика госпітальна група після складної zero-trust-оцінки обирає Arista з метою захисту даних пацієнтів із комплексною маршрутизацією серії R3, впровадженням CloudVision as a Service і автоматичного фреймворка, інтеграцією MSS для повної динаміки автоматизації; третій — премійований регіональний курорт і казино впроваджує маршрутизацію Arista та кампусні свичі, щоб об’єднати дата-центр і кампусну архітектуру, підтримуючи критичну мережеву інфраструктуру ігрових залів казино. Усі три кейси мають спільні риси: якість і надійність EOS, бездоганна інтеграція з екосистемою клієнта й підтримка TAC.
Промова Jayshree Ullal (частина друга: прогноз)
Ullal подякувала команді постачання і виробництва за виконання замовлень в умовах галузевих обмежень. Оголосила: "Ми вже вчетверте цього року підвищуємо орієнтир на рік до 13,3 млрд доларів, що відповідає приросту на 48%". Доступний ринок у 2030 році перевищить 200 млрд доларів — багаторічна можливість зростання. Вперше надано прогноз на 2027 рік: "Зростання на 38%—40%, до близько 18,5 млрд доларів. AI-мережевий бізнес стане найшвидшим у розвитку і потроїться до 7 млрд доларів; когнітивний кампус покаже здоровий приріст 60% (до 2 млрд доларів) — значно випереджаючи ринок". Компанія вже перевищила початкову мету у 10 млрд доларів, а у 2026 і 2027 роках досягне "десяткових" річних доходів "по-аристівськи" — з акцентом на інновації, якість, прибутковість, ефективність і нульову заборгованість.
Промова Chantelle Breithaupt (CFO)
Breithaupt відзначила: "Максимуми у темпах зростання виручки, чистого прибутку і EPS" цього кварталу (тріфекта), операційна рентабельність перевищила 49%, а інвестиції у R&D, складські запаси і закупівельні зобов'язання робилися на випередження попиту. У вересні компанія включена до індексу S&P 100.
Фінансові подробиці: основна виручка 3,66 млрд доларів (+58,5%, прогноз 3,3 млрд); міжнародна виручка — 682,5 млн (18,6%; попередній квартал 23%), зміна зумовлена структурою регіональних продажів серед великих клієнтів, усі три регіони мають двозначні темпи річного зростання; маржа валового прибутку 64,0% (минулого року — 65,2%, минулого кварталу — 63,4%), підвищення ефективності в ланцюгу частково компенсує зростання собівартості продукту, покращено за рахунок структури кінцевих клієнтів; операційні витрати — 545,3 млн (14,9% виручки, минулий квартал — 411 млн); на R&D — 408,5 млн (11,2%, минулий квартал — 278,1 млн), додаткові інвестиції в рідинне охолодження, комутацію високої щільності, AI-програмне забезпечення; на продаж і маркетинг — 110,9 млн (3,0%, минулий квартал — 3,6%); G&A — 25,9 млн (0,7%). Операційний прибуток — 1,8 млрд (49,1%); інші доходи та витрати — 138,6 млн, ефективна податкова ставка — 20,9%; чистий прибуток — 1,5 млрд (41,9% виручки); розведена кількість акцій — 1,278 млрд, розведений EPS — 1,20 (минулого року — 0,77, +55,8% р/р).
Баланс: кошти та цінні папери — близько 14,4 млрд (на кінець попереднього кварталу — 13,3 млрд); з потвердженим планом викупу за травень 2025 р. лишилося 817,9 млн; операційний грошовий потік — близько 1,2 млрд, за рахунок прибутковості та навмисного збільшення запасів; DSO — 59 днів (минулі — 68); обіг запасів — 1,6 (минулі — 1,7); запаси — 3,2 млрд (минулі — 2,5 млрд), рівень запасів і надалі змінюватиметься, можливі сезонні високі квартальні рівні; закупівельні зобов'язання — 11,4 млрд (минулі — 9,7 млрд), здебільшого чипи для AI та нового бізнесу; відстрочений дохід — близько 6,8 млрд (минулі — 6,9 млрд), здебільшого за продуктами, зниження на 86 млн за квартал — нові продукти, нові клієнти та сценарії (включаючи AI) зумовлюють більше спеціальних умов і коливання відстрочення: "залишки можуть різко змінюватися незалежно від основних драйверів бізнесу"; DPO — 48 днів (минулі — 57); капітальні вкладення — 100,7 млн, розширення у Санта-Кларі завершиться за кілька місяців.
Прогноз: виручка 3,9–4,0 млрд у Q4 (тобто понад середню по 2026 року в 13,3 млрд); маржа валового прибутку 63%–64%, операційна маржа 48%–49%; розведений EPS 1,26–1,30 (кількість акцій — близько 1,28 млрд), податкова ставка — близько 21%. 2027 рік: виручка +38%—40% (середина 18,5 млрд), маржа валового прибутку 62%–64%, операційна маржа 49%, податкова ставка 21%.
Сесія питань і відповідей
Відмова від відповідальності: зміст цієї статті відображає виключно думку автора і не представляє платформу в будь-якій якості. Ця стаття не повинна бути орієнтиром під час прийняття інвестиційних рішень.
Вас також може зацікавити
Попередній огляд нових акцій на американському ринку|AM PM Group: дохід і чистий прибуток зросли більш ніж на 20% – чи зможе компанія завершити синергійний цикл трьох основних напрямків завдяки IPO?
За подвійним зростанням показників.

Морган Стенлі: фундаментальні показники зберігаються стабільними, залишаються оптимістичними щодо SK Hynix (SKHY.US), Samsung та Kioxia
JPMorgan вважає, що основні показники зберігаються стійкими, ціна може залишатися на високому рівні до 2027 року, але в короткостроковій перспективі бракує каталізаторів.

Демократична партія впевнено лідирує на виборах, ф'ючерси на американські акції падають, долар знижується, прибутковість американських облігацій зростає, азіатські фондові ринки під тиском.
Попередні результати підрахунку голосів на проміжних виборах у США 2026 року показують сильну позицію демократичної партії, і ринок стрімко підвищує ставки на те, що "синя хвиля" захопить обидві палати Конгресу.

